Mesajul PSD Carei la trecerea în neființă a vicepreședintelui Mirel Govor

Share

Cu adâncă durere în suflet, după o grea suferinţă, ne luăm rămas bun de la prietenul și colegul nostru, vicepreședintele Organizației Municipale PSD Carei, Mirel Govor.

Am sperat, ne-am rugat pentru însănătoşirea lui, dar moartea a fost mai puternică și l-a smuls dintre noi… A plecat prea devreme, lăsând în urmă numai tristețe și durere. De azi înainte îl vom caută doar în inimile noastre, singurul loc de unde nu va mai plecă niciodată. Vom păstra întotdeauna în suflet amintirea bunătăţii, bucuriei de a trăi, a corectitudinii şi loialităţii sale.

Bunul Dumnezeu să îi așeze sufletul în rândul celor drepți și îl odihnească în liniște și pace! Sincere condoleanțe familiei îndoliate!

Organizația Municipală PSD Carei

Președinte Eugen Binder

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura