Vicepreşedintele PSD Carei, Mirel Govor, a trecut la cele veşnice

Share

Vicepreşedintele Organizaţiei Municipale PSD Carei, Mirel Govor, a trecut în eternitate în cursul acestei după-amiezi.
Anunţul a fost făcut în urmă cu puţin timp de către Mircea Govor, preşedintele Organizaţiei Judeţene PSD Satu Mare, care îi este frate.
„Mirel a fost un om cu suflet mare, mereu dispus să ofere o mână de ajutor celor din jurul său. Prin generozitatea, bunătatea și integritatea sa, a reușit să aducă lumină în viețile tuturor celor care l-au cunoscut. Îmi voi aminti mereu de zâmbetul său cald și de spiritul său optimist, care m-a încurajat să fiu mai bun și mai puternic”, transmite Mircea Govor.
Dumnezeu să îl odihnească în pace! Sincere condoleanţe familiei îndoliate!

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura