Ziua de naştere a Regelui Mihai, marcată la Carei

Share

Ziua de naştere a Regelui Mihai a fost marcată astăzi la Carei de către reprezentanţii filialei din Satu Mare a Alianţei Naţionale pentru Restaurarea Monarhiei (ANRM), alături de colegii lor din judeţul Bihor.

Reprezentanţii ANRM au depus la bustul Regelui Ferdinand din centrul municipiului Carei.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura