Castelanii seniori au fost cu colindul la CIAS Alexandru din Carei

Share

În spiritul sărbătorilor de iarnă, membrii clubului Castelanii seniori din Carei i-au colindat azi pe beneficiarii Centrului de Îngrijire și Asistență Socială (CIAS) Alexandru. De asemenea, castelanii seniori au dus cu ei și pachete cu dulciuri de Moș Nicolae.

DSC_0469

Beneficiarii au cântat alături de oaspeții lor frumoasele colinde. De asemenea, s-au bucurat nespus de mult de cadourile aduse de castelanii seniori. Directorul CIAS Alexandru, Pinter Jozsef, le-a mulțumit și le-a urat sărbători fericite colindătorilor inimoși în numele beneficiarilor, invitându-i să revină și cu ocazia altor sărbători.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura