Primarul municipiului Carei, Monica Giurgiu-Kovacs a votat astăzi în cel de-al doilea tur de scrutin pentru alegerea preşedintelui României.
„Locul și viitorul nostru este în Europa. Despre acest fapt trebuie să decidem astăzi”, a declarat primarul Monica Giurgiu-Kovacs.
„Vă rog frumos nu rămâneți acasă, mergeți să votați!”, i-a îndemnat pe careieni.








