Primarul Careiului: „Locul și viitorul nostru este în Europa. Vă rog frumos nu rămâneți acasă, mergeți să votați!”

Share

Primarul municipiului Carei, Monica Giurgiu-Kovacs a votat astăzi în cel de-al doilea tur de scrutin pentru alegerea preşedintelui României.
„Locul și viitorul nostru este în Europa. Despre acest fapt trebuie să decidem astăzi”, a declarat primarul Monica Giurgiu-Kovacs.
„Vă rog frumos nu rămâneți acasă, mergeți să votați!”, i-a îndemnat pe careieni.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura