Preşedintele Organizaţiei Municipale Carei, Adrian Nemeş, s-a prezentat azi la urne în cadrul celui de-al doilea tur al alegerilor prezidenţiale.
Acesta a făcut semnul „ok” când a introdus buletinul de vot în urnă.
Mesajul liderului PNL Carei a fost extrem de concis.
„Va fi bine!”, a declarat Adrian Nemeş la ieşirea din secţia de votare.








