Defilare a motocicliștilor careieni cu ocazia închiderii sezonului moto

Share

Sâmbăta viitoare, în 19 octombrie, motocicliștii careieni vor marca închiderea sezonului motociclistic 2024.
Evenimentul va avea loc pe platoul din fața Monumentului Ostașului Român din centrul Careiului.
Motociliștii se vor aduna pe platou începând cu ora 12.20, potrivit programului anunțat de organizatori.
De la ora 13.20 este programată o defilare a motociliștilor prin centrul orașului Carei.
Toți cei interesați sunt așteptați să participe la acest eveniment organizat anual de motocicliștii din Carei.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura