
Comuna Căpleni, condusă de primarul Róbert Tamás Megyeri, a obținut rezultate excelente în mandatul care se încheie, arată deputatul Nagy Szabolcs.
”Comuna Căpleni a obținut rezultate excelente în ultimii patru ani. Există o conducere unită și o comunitate care vrea să facă ceva în așezarea în care am organizat ieri o ședință a delegaților”, a afirmat deputatul Nagy Szabolcs.
”Primarul Róbert Tamás Megyeri vrea să recâștige încrederea locuitorilor din Căpleni pe 9 iunie, sub sigla UDMR. Consider că a demonstrat și și-a onorat promisiunile, ba chiar mai mult, începe campania cu noi planuri. Îi doresc mult succes”, a mai declarat deputatul Nagy Szabolcs.






