Un tânăr din Sanislău a spart casa unei careience. A furat un telefon mobil de 1.500 de lei

Share

Polițiștii din cadrul Secției Poliție Rurală Petrești efectuează verificări față de un bărbat, de 27 de ani, din Sanislău, sub aspectul săvârșirii infracțiunii de furt.

În fapt, bărbatul ar fi sustras din locuința unei femei, de 27 de ani, din Carei, un telefon mobil, cauzându-i acesteia un prejudiciu de 1.500 de lei.




Verificările în cauză continuă în vederea stabilirii întregii activități infracționale ale bărbatului.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura