O careiancă îl caută pe cel care i-a lovit maşina şi apoi a fugit

Share

Careianca Bori Péter îl caută pe conducătorul auto care i-a lovit maşina în noaptea de 25/26 decembrie. În cazul în care nu se prezintă de bunăvoie, se va adresa Poliţiei.

„În noaptea de 25-26 decembrie mi-am gasit masina lovita in parcare pe str. Daliei”, a scris careianca pe Facebook.




„Rog cel care mi-a lovit maşina să îmi scrie, altfel mâine dimineaţă mă duc la Poliţie cu înregistrarea de pe camera de bord”, se mai arată în anunţul careiencei.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura