Elevi ai Şcolii Gimnaziale Nr.1 au răspuns îndemnului la lectură

Share

În cursul zilei de azi, 9 martie 2017, au răspuns îndemnului la lectură elevii clasei a IV-a de la Școala Gimnazială Nr. 1 Carei, însoțiți de învățătoarea Elena Lascovici, se arată într-un anunţ postat pe pagina de Facebook a Bibliotecii Municipale Carei. Copiilor le-a fost citită „Uac-uac”, de Ion Vlasiu. Acţiunea a avut loc în cadrul campaniei „Hai să citim!”, demarată azi de către Biblioteca Municipală Carei.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura