Patrula de reciclare a Şcolii Vasile Lucaciu mulţumeşte careienilor pentru sprijin

Share

Membrii Patrulei de Reciclare a Şcolii Gimnaziale Vasile Lucaciu din Carei, alături de directorul unităţii şcolare, Nicoleta Mocan, şi profesorul coordonator Nicoleta Popa, doresc să le mulţumească cetăţenilor implicaţi în mod direct în acţiunea de reciclare desfăşurata vineri, se arată într-un comunicat de presă remis redacţiei Opinie de Carei.

Patrula de Reciclare îşi continuă activitatea până pe 24 iunie 2016. „Cu acest prilej, invităm în continuare doritorii pentru o PLANETĂ mai puţin POLUATĂ să ne sprijine cu DEEE=DEŞEURI ŞI ECHIPAMENTE ELECTRICE ŞI ELECTROCASNICE”, se mai arată în comunicatul de presă.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura