Minor tăiat cu cuţitul de un alt minor

Share

Un tânăr, victima unei agresiuni, a fost internat în spital cu plagă înţepată la braţ. În ziua de 14 februarie 2016, Spitalul Orăşenesc din Negreşti Oaş a sesizat poliţia despre faptul că la unitatea lor a fost adus un tânar ce prezenta o plagă înţepată la braţul stâng.

cutit

Efectuând verificări, poliţiştii Sectiei Rurale Negreşti Oaş au stabilit că F.A. de 17 ani din comuna Vama, în urma unor discuţii contradictorii pe care le-a avut cu F.B. din aceeaşi localitate, tot de 17 ani, l-a atacat pe acesta din urmă cu un obiect ascuţit, provocându-i leziuni.
Victima a rămas internată in spital pentru îngrijiri medicale iar lui F.A. i-a fost intocmit dosar penal şi este cercetat pentru săvârşirea infracţiunii de lovire sau alte violenţe

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura