Careienii, așteptați în fiecare marți la sesiuni de jocuri de societate la Centrul Multifuncțional

Share

Marți a început prima sesiune de jocuri de societate, sub îndrumarea instructorului Pecz Csaba, informează Centrul Multifuncțional Carei.
Cei interesați sunt așteptați cu drag la Centrul Multifuncțional, în fiecare zi de marți, între orele 14:00 – 16:00.
”Vă așteptăm cu entuziasm, voie bună și multă distracție!”, transmite conducerea Centrului Multifuncțional Carei.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura