
O atmosferă excelentă, meciuri fair-play și multe zâmbete pe teren s-au înregistrat la prima ediție a Cupei Karul la handbal U11, desfășurată sâmbătă în sala de sport a Liceului Iuliu Maniu din Carei.
”Mulțumim tuturor echipelor pentru participare și pentru experiența comună!”, transmit organizatorii
”Sperăm ca în viitor să ne reîntâlnim de cât mai multe ori pe teren, pentru a continua împreună să construim sportul și prietenia”, mai transmit organizatorii competiției.
Aceștia mulțumesc următorilor sponsori: Primăria Municipiului Carei, Tarr Beton, Epkesz, Steiger, Bauer & Gindele International Spedition, Meem Soft, Agropataki, Rákóczi, Tünde Photo, Door Panels.















