Mâine, în intervalul 9.00-15.00, va fi sistată furnizarea apei potabile pe Calea Mihai Viteazul din municipiul Carei, pe tronsonul cuprins între intersecţiile cu străzile Agoston şi Corneliu Coposu, informează Primăria Carei
Motivul sistării îl constituie legarea conductelor noi la cea existentă.
Executantul își cere scuze pentru inconvenientele provocate.
Lucrările sunt realizate în cadrul obiectivului de investiție ”Reabilitarea rețelei de alimentare cu apă și canalizare din municipiul Carei – etapa II”, finanțat prin Programul Anghel Saligny.
Sursa: Primăria Carei
Share







