Sumă importantă de bani găsită în parcarea Spitalului Carei. Persoana care a pierdut-o, aşteptată la Poliţie

Share

În această seară, în jurul orei 18.00, în parcarea din faţa Spitalului Municipal Carei a fost găsită o sumă importantă de bani.
Banii respectiv erau pe jos, fără portofel sau alte eventuale acte lângă.
Persoana care a pierdut această sumă de bani este aşteptată să-i recupereze la sediul Poliţiei Municipale Carei.
Fotografia are doar caracter ilustrativ, nu ilustrează suma de bani găsită!

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura