
În această seară, în jurul orei 18.00, în parcarea din faţa Spitalului Municipal Carei a fost găsită o sumă importantă de bani.
Banii respectiv erau pe jos, fără portofel sau alte eventuale acte lângă.
Persoana care a pierdut această sumă de bani este aşteptată să-i recupereze la sediul Poliţiei Municipale Carei.
Fotografia are doar caracter ilustrativ, nu ilustrează suma de bani găsită!






