Duminică, 14 septembrie 2025, începând cu ora 12.00, PNL Carei vă invită la o nouă ediţie a concursului de gătit, ajuns la ediţia cu numărul al treilea.
Evenimentul se va desfăşura în parcul dendrologic Carei.
„Cu scopul de a socializa și a petrece timp de calitate împreună, PNL Carei vă invită la cea de a treia editie a Concursului de gătit. Fie că veniti să concurați pentru premiul cel mare sau doar să degustați, noi vă așteptăm cu drag!”, transmite preşedintele PNL Carei, Adrian Nemeş.
„Cei care doresc sa participe cu echipe sunt rugați să confirme acest lucru pentru o mai bună organizare privind diplomele/premiile şi logistica”, a adăugat preşedintele Nemeş.







