Tânăr de 21 de ani, prins conducând fără permis. S-a ales cu dosar penal

Share

La data de 27 mai a.c, în jurul orei 12.30, polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Beltiug, aflându-se în exercitarea atribuțiilor de serviciu pe drumul județean 108L din localitatea Terebești, au depistat în traficul rutier, un autoturism, condus de către un tânăr de 21 de ani, din localitatea Pișcari.
În urma verificărilor, polițiștii au constatat faptul că tânărul nu posedă permis de conducere pentru nicio categorie.
În cauză, cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de conducerea unui vehicul fără permis de conducere.
Sursa: IPJ Satu Mare

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura