Deputatul Nagy Szabolcs (UDMR): ”Pentru adversarii maghiarimii există un singur răspuns: multe voturi maghiare”

Share

Deputatul UDMR Nagy Szabolcs a votat la primele ore ale dimineții în cadrul celui de-al doilea tur al alegerilor prezidențiale.
Parlamentarul sătmărean și-a exercitat dreptul la vot în comuna Andrid.
”Am votat deja la primele ore ale dimineții în Andrid. Votează și tu și convinge-i pe cei care data trecută nu s-au prezentat la urne. Pentru adversarii maghiarimii există un singur răspuns: multe voturi maghiare”, a transmis deputatul Nagy Szabolcs la ieșirea din secția de votare.
Deputatul Nagy Szabolcs a fost însoțit de primarul comunei Andrid, Papp Tibor.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura