După cinci victorii consecutive în returul Superligii feminine de tenis de masă, CSM Victoria Carei a fost învinsă aseară de campioana naţională, CSA Steau Bucureşti.
Careiencele antrenate de Mircea Podoba au pierdut cu 0-3.
Rezultate jocuri:
Szocs Bernadett – Balint Bernadett 3-1
Dragoman Andreea – Madarasz Dora 3-0
Vifcu Andreea – Pașcui Nicoleta 3-0
În ultimul meci din retur, CSM Victoria Carei va întâlni astăzi, de la ora 12.00, CSM Arad.
Echipa CSM Victoria Carei: Dari Helga, Balint Bernadett, Madarasz Dora, Fazekas Maria şi Paşcui Nicoleta.
Antrenor: Mircea Podoba.
Returul Superligii feminine de tenis de masă: CSM Victoria Carei, învinsă de campioana Steaua Bucureşti
Share







