Motocicliștii careieni au marcat astăzi închiderea sezonului motociclistic 2024.
Evenimentul a avut loc pe platoul din fața Monumentului Ostașului Român din centrul Careiului.
Motociliștii s-au strâns pe platou în ritmurile muzicii rock, după care au pornit într-o defilare pe străzile Careiului.