FOTO. Motocicliştii careieni au marcat închiderea sezonului 2024

Share

Motocicliștii careieni au marcat astăzi închiderea sezonului motociclistic 2024.
Evenimentul a avut loc pe platoul din fața Monumentului Ostașului Român din centrul Careiului.
Motociliștii s-au strâns pe platou în ritmurile muzicii rock, după care au pornit într-o defilare pe străzile Careiului.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura