Om al străzii găsit mort la Carei. Se pare că a fost ucis

Share

Cadavrul unui om al străzii a fost găsi aseară lângă fosta Casa Armatei de pe strada Grof Karolyi.

Autoritățile au fost alertate de un locatar care a fost anunțat de o persoană fără adăpost care își făcea veacul prin zonă.

La fața locului au sosit polițiștii. Se pare că persoana decedată ar fi fost ucisă în urma unui conflict cu un alt om la străzii.

Potrivit primelor informații, se pare că victima nu este din Carei.

 

 

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura