
În această luminată sărbătoare a Învierii Domnului, vă transmit cele mai călduroase urări de bucurie, pace și speranță. Sărbătoriți alături de cei dragi, în armonie și solidaritate. În această perioadă de regenerare și înnoire, să ne reamintim de valorile noastre comune și de importanța solidarității în comunitate.
Cu încredere într-un viitor mai luminos pentru Carei, vă doresc un Paște fericit și Hristos a Înviat!
Eugen Binder, candidatul PSD la Primăria Carei





