Steiger SRL este în căutarea unui viitor coleg motivat, de încredere și cu simţul responsabilității pentru ocuparea postului de șef control calitate.

În calitate de membru al echipei noastre, vei conduce departamentul de control al calității, asigurând urmărirea, supravegherea și menținerea tuturor politicilor și procedurilor de control al calității în cadrul companiei.
Pentru a-ți putea face treaba cu succes, vei avea nevoie de:
– studii superioare în domeniu;
– minimum trei ani de experiență într-o poziție similară;
– abilități de management;
– abilități eficiente de comunicare și prezentare;
– cunoştinţe de utilizare pachet Microsoft Office;
– abilități de comunicare în limba engleză;
– permis de conducere categoria B;
Obiectivele tale vor include:
– planificarea zilnică a activității proprii și a departamentului;
– inspecția calitativă şi cantitativă a produselor fabricate;
– urmărirea remedierii produselor neconforme;
– conducerea echipei din subordine;
– respectarea şi promovarea valoriilor companiei
Ne dorim ca în calitate de viitor coleg de al nostru, să simți că echipa noastră formează o comunitate în care diligența și atitudinea pozitivă aduc apreciere, astfel îți oferim sprijin continuu pentru dobândirea competențelor și cunoștințelor necesare pentru ocuparea postului şi pentru a-ți susține dezvoltarea profesională.
În cazul în care informațiile de mai sus ți-au trezit interesul, așteptăm cu nerăbdare să ne contactezi pe numărul de telefon: 0749 113 716 zilnic între orele 09:00-15:00 sau pe adresa de e-mail: personal@steiger.ro.
Punct de lucru: Carei, str. C-tin Mille nr. 5