Tânăr din Carei, băgat în închisoare pentru conducere fără permis

Share

La data de 16 august, polițiștii careieni au pus în executare un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea, emis de Judecătoria Carei, pe numele unui bărbat, de 25 de ani, din Carei.

Bărbatul este condamnat la 12 luni de închisoare pentru săvârșirea infracțiunii de conducerea unui vehicul fără permis de conducere.




Persoana în cauză a fost depusă în Penitenciarul Satu Mare.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura