Preşedintele PSD Carei: „Am votat cu inima, dar și rațional”

Share

Liderul Organizaţiei Municipale PSD Carei, Ioan Oneţ, a votat azi, în jurul orei 11.00, în turul al doilea al alegerilor prezidenţiale, la secţia de votare de la Şcoala Gimanzială Nr.3.

onet vot
„Am votat cu inima, dar și rațional pentru candidatul care s-a apropiat cel mai mult de oameni, muncitor, implicat, prezent și atent la nevoile tuturor cetățenilor români”, a declarat preşedintele PSD Carei, Ioan Oneţ, la ieşirea din secţia de votare.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura