Distracţie şi voie bună la balul mascat al UDMR Carei (Galerie foto)

Share

Participanţii la balul mascat organizat de UDMR Carei au avut parte ieri de o distracţie pe cinste la sala de nunţi Victoria. Costumaţi sau doar mascaţi, aceştia au petrecut până la primele ore ale dimineţii. Atmosfera muzicală a fost întreţinută de trupa Live Band. Nu a lipsit nici tradiţionala tombolă. Premiul cel mare, constând într-un televizor, a fost câştigat de către Vica Kovacs, soţia primarului din Carei.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura