Polițiștii rutieri sătmăreni au ieșit la vânătoare de vitezomani

Share

La data de 23 noiembrie a.c., polițiștii rutieri din cadrul Inspectoratului de Poliție al Județului Satu Mare desfășoară acțiuni, pe toate drumurile naționale din județ, se arată într-un comunicat de presă al IPJ Satu Mare.

POLITIA-rutiera

Activitățile vizează nerespectarea de către conducătorii auto a limitei de viteză legală, cu scopul reducerii accidentelor de circulație.
Aceștia acționează în sistem integrat cu polițiștii rutieri din județele limitrofe: Maramureș, Sălaj și Bihor.

Articole recente

error:

Descoperă mai multe la Opinie de Carei

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura